Draper 55588 (D20MS185) - D20 20V Brushless Sliding Compound Mitre Saw, 185mm (Sold Bare)
Carry On Shopping
Try these categories
Mitre and Chop Saws
Recently viewed products
Worksafe FWB10 - Flat Wood Bit Ø10mm x 152mm
Sealey CST990HD - Heavy-Duty Sack Truck with PU Tyres 300kg Capacity
Worksafe FWB32 - Flat Wood Bit Ø32mm x 152mm
Sealey ER252560 - Emery Roll Blue Twill 25mm x 25mtr 60Grit
Worksafe FWB20 - Flat Wood Bit Ø20mm x 152mm
Worksafe FWB35 - Flat Wood Bit Ø35mm x 152mm
Worksafe FWB28 - Flat Wood Bit Ø28mm x 152mm