Draper 90473 (PTK12/D20) - D20 20V Jumbo Kit (7 Piece), 1 x 3.0Ah Batteries, 1 x 5.0Ah Battery, 1 x Charger, 1 x Tool Bag
Carry On Shopping
Try these categories
D20 20V Cordless Power Tools
Recently viewed products
Sealey TCFT1830 - Fir Tree Clip, Ø18mm x 30mm, BMW, Chrysler, Ford, GM - Pack of 20
Draper 09394 (SB1001220) - Cloth Sanding Belt, 100 x 1220mm, 120 Grit (Pack of 2)
Sealey SX076 - Strut Wrench 5 & 6mm 2pt - VAG, Ford, GM, Honda, Toyota
Dellonda DG251 - Dellonda 4 Burner Portable Gas Plancha 10kW BBQ Griddle, Stainless Steel, Supplied with Water Resistant Cover & Trolley