Sealey AC40SQRE - Starter Cable 315/0.40mm 40mm² 300A 10mtr Red
Carry On Shopping
Try these categories
Starter Cable
Recently viewed products
Sealey PCJ21 - P-Clip Rubber Lined Ø21mm Pack of 25
Sealey PCJ32 - P-Clip Rubber Lined Ø32mm Pack of 25
Sealey BT15 - Fully Insulated Terminal 4.8mm Female Blue Pack of 100
Sealey PCJ35 - P-Clip Rubber Lined Ø35mm Pack of 25
Sealey Ak483/Pz3x150 - Ak483/Pz8x150-3 Screwdriver, Pozi 8x150mm No.3 Gre