Sealey AC25SQRE - Starter Cable 196/0.40mm 25mm² 170A 10mtr Red
Carry On Shopping
Try these categories
Starter Cable
Recently viewed products
Sealey DHS60 - Electroplated Diamond Hole Saw Ø60mm
Sealey BT13 - Easy-Entry Fork Terminal Ø3.7mm (4BA) Blue Pack of 100