Worksafe AW13X235 - Auger Wood Drill Ø13 x 235mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Wood Drill Bits
Recently viewed products
Worksafe AW16x235 - Auger Wood Drill Ø16 x 235mm
Worksafe AW18x235 - Auger Wood Drill Ø18 x 235mm
Sealey 2050CX.V2-P23 - O-ring 23.4 x 15.3 X 3.9
Worksafe AW14x600 - Auger Wood Drill Ø14 x 600mm
Worksafe AW20x600 - Auger Wood Drill Ø20 x 600mm
Worksafe AW14x460 - Auger Wood Drill Ø14 x 460mm
Worksafe AW28x600 - Auger Wood Drill Ø28 x 600mm