Worksafe AW13X235 - Auger Wood Drill Ø13 x 235mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Wood Drill Bits
Recently viewed products
Worksafe AW16x100 - Auger Wood Drill Ø16 x 100mm
Worksafe AW14x600 - Auger Wood Drill Ø14 x 600mm
Worksafe AW12x600 - Auger Wood Drill Ø12 x 600mm
Worksafe AW18x460 - Auger Wood Drill Ø18 x 460mm
Worksafe AW22X235 - Auger Wood Drill Ø22 x 235mm
Worksafe AW20x460 - Auger Wood Drill Ø20 x 460mm
Worksafe AW28x460 - Auger Wood Drill Ø25 x 460mm