Worksafe MAX16X540 - SDS MAX Drill Bit Ø16 x 540mm
Recently viewed products
Sealey DBD6H - Diamond Drill Bit Hex Ø6mm
Sealey SB974.V3-02 - ORGANIC GLASS
Sealey Re55.V5-19 - Screw 5/16 X 2"
Sealey AP760M.09 - Drawer (560x400x65mm) 'red'
Worksafe HSS4.5 - HSS Twist Drill Bit Ø4.5mm