Worksafe MAX16X340 - SDS MAX Drill Bit Ø16 x 340mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Fully Ground
Recently viewed products
Sealey Ak9135-03 - Pin Punch 5mm 'Comfort Grip'
Sealey Cps01.11 - 4-Way Side Connector
Sealey SB973.V3-03 - Glass Board
Sealey Re4014.02 - Sanding Head (Hook & Loop) 12x10x73mm
Sealey AP6150.V2-01 - Long Beam, Red (0.9x70x798mm)
Sealey M/Mig210.46 - Thermal Switch
Worksafe X4WC - Cranked Chisel 75 x 300mm Wide - SDS MAX