Worksafe MAX12X340 - SDS MAX Drill Bit Ø12 x 340mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Fully Ground
Recently viewed products
Sealey HCJ1A - Hi-Grip Hose Clips Zinc Plated Ø22 - 30mm Pack of 20
Sealey HCJ0 - Hi-Grip Hose Clips Zinc Plated Ø14 - 22mm Pack of 30
Sealey HCJ1X - Hi-Grip Hose Clips Zinc Plated Ø30 - 40mm Pack of 20
Sealey HCJ245 - Hi-Grip Hose Clips Zinc Plated Ø35 - 45mm Pack of 20
Sealey HCJ1 - Hi-Grip Hose Clips Zinc Plated Ø25-35mm Pack of 20
Sealey HCJ000 - Hi-Grip Hose Clips Zinc Plated Ø9.5 - 12mm Pack of 30