Sealey PTC11510CETD - Cutting Disc 115 x 1.2mm Counter Top Display Box 10 Packs of 10
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Cutting Discs
Recently viewed products
Presto 019006.7 - 6.70mm HSS HARDENED & GROUND
Presto 0132012.0 - 12.00mm SS HSS Hi-Nox JOBBER DRILLS FOR STAINLESS STEEL
Presto 019005.1 - 5.10mm HSS HARDENED & GROUND
Presto 019006.9 - 6.90mm HSS HARDENED & GROUND
Sealey AK7400.21 - 1/4"Dr TRX-Star Bit T30 25mmL
Presto 019004.1 - 4.10mm HSS HARDENED & GROUND
Presto 019009.5 - 9.50mm HSS HARDENED & GROUND