Sealey AC40SQRE - Starter Cable 315/0.40mm 40mm² 300A 10mtr Red
Carry On Shopping
Try these categories
Starter Cable
Recently viewed products
Sealey AK7400.16 - 1/2"Dr Offset Ratchet Wrench 90T
Sealey PCJ13 - P-Clip Rubber Lined Ø13mm Pack of 25
Presto 01900-14 - 1/4" HSS HARDENED & GROUND
Sealey Sdh20.V3-19 - Metal Grille
Sealey PCJ16 - P-Clip Rubber Lined Ø16mm Pack of 25