Sealey AC25SQRE - Starter Cable 196/0.40mm 25mm² 170A 10mtr Red
Carry On Shopping
Try these categories
Starter Cable
Recently viewed products
Sealey NS045 - Socket 12mm 1/2"Sq Drive Non-Sparking WallDrive®
Sealey NS050 - Socket 17mm 1/2"Sq Drive Non-Sparking WallDrive®
Sealey NS041 - Socket 8mm 1/2"Sq Drive Non-Sparking WallDrive®