Sealey CT20048P100G - Cable Ties 200 x 4.8mm Green Pack of 100
Carry On Shopping
Try these categories
Cable Ties
Recently viewed products
Sealey AC24207CTH - Thin Wall Cable 7 x 0.75mm² 24/0.20mm 30mtr Black
Presto 05000-764125.0 - 7/64" x 125mm HSS BS328
Presto 05000-532250.0 - 5/32" x 250mm HSS BS328
Presto 05000-316200.0 - 3/16" x 200mm HSS BS328
Sealey Cst980.V2-01 - Wheel 150x29x15mm Bore (Solid)
Presto 0861030.0-12 - 30.00mm SS HSS 1/2" BLACKSMITH'S DRILL - DIN1412A WEB THIN
Presto 05000-316400.0 - 3/16" x 400mm HSS BS328