Sealey SCW5200SPLEM - Heavy-Duty Rubber Castor Wheel Swivel with Total Lock Ø200mm - Trade
Carry On Shopping
Try these categories
Castor Wheels
Recently viewed products
Sealey RE97.10-A13 - Wedge Ram 500kg Capacity
Sealey CP18VOP.32 - Seal for Switch Button
Sealey BT25 - Easy-Entry Ring Terminal Ø5.3mm (2BA) Blue Pack of 100
Sealey Fps5.10 - Headstock Pin 16mm O.D.