Sealey SCW5160SP - Castor Wheel Swivel Plate Ø160mm
Carry On Shopping
Try these categories
Castor Wheels
Recently viewed products
Sealey WE5025 - Welding Electrodes 2.5mm 5.0kg Pack
Sealey SCW5160SPL - Castor Wheel Swivel Plate with Total Lock Ø160mm
Sealey SCS003 - TFR Detergent with Wax Concentrated 5ltr
Sealey SCW4100SPLEM - Heavy-Duty Nylon Castor Wheel Swivel with Total Lock Ø100mm - Trade
Sealey WE5020 - Welding Electrodes 2.0mm 5.0kg Pack
Sealey WE2540 - Welding Electrodes 4.0mm 2.5kg Pack