Sealey SCW4125SPEM - Heavy-Duty Nylon Swivel Castor Wheel Ø125mm - Trade
Recently viewed products
Sealey LT5010 - Copper Lug Terminal 50mm² x 10mm Pack of 10
Sealey BT18 - Easy-Entry Pin Terminal 12 x Ø1.9mm Blue Pack of 100
Sealey PCJ29 - P-Clip Rubber Lined Ø29mm Pack of 25
Sealey LT358 - Copper Lug Terminal 35mm² x 8mm Pack of 10
Sealey YT16 - Easy-Entry Ring Terminal Ø10.5mm (3/8") Yellow Pack of 100
Sealey AC2830YE - Thin Wall Cable Single 2mm² 28/0.30mm 50mtr Yellow
Sealey LT7010 - Copper Lug Terminal 70mm² x 10mm Pack of 10