Sealey SCW4100SPLEM - Heavy-Duty Nylon Castor Wheel Swivel with Total Lock Ø100mm - Trade
Recently viewed products
Sealey WE5020 - Welding Electrodes 2.0mm 5.0kg Pack
Sealey WE2540 - Welding Electrodes 4.0mm 2.5kg Pack
Sealey S01106 - Hammer-Thru Screwdriver, Hex Key & Bit Set 44pc
Sealey SCW4125SP - Castor Wheel Swivel Plate Ø125mm
Sealey SCW5125SP - Castor Wheel Swivel Plate Ø125mm
Sealey WE5016 - Welding Electrodes 1.6mm 5.0kg Pack
Sealey YT13 - Push-On Terminal 6.3mm Female Yellow Pack of 100