Sealey SCW4100SPL - Castor Wheel Swivel Plate with Total Lock Ø100mm
Carry On Shopping
Try these categories
Castor Wheels
Recently viewed products
Sealey MBFSET - Clip Strip Deal - Automotive Mini Blade Fuses & Holders
Presto 9S191 - SDS-Max Shank Hammer Drill Bits Cross Point 16mm x 600mm
Sealey S0615 - Soft Grip Screwdriver Set 6pc
Sealey S0535 - Screwdriver Set Hammer-Through 6pc
Presto 01115-1532 - 15/32" SS HSCo DIN338 DRILL - DIN1412C SPLIT POINT - TiN
Presto 1100022.0 - 22.00mm HSS DIN345 MORSE TAPER SHANK DRILL