Sealey SCW3160FP - Castor Wheel Fixed Plate Ø160mm
Carry On Shopping
Try these categories
Castor Wheels
Recently viewed products
Sealey RT29 - Butt Connector Terminal Ø3.3mm Red Pack of 100
Sealey S1407 - WallDrive® Socket 7mm 1/4"Sq Drive
WOSP LMS1344 - Land & Sea Dynomite / Engine Dynamometer super-duty starter motor
Sealey Ak303.V2-10 - Tap M14 X 1.5
Sealey S14055D - WallDrive® Socket 5.5mm Deep 1/4"Sq Drive
Sealey RT25 - Easy-Entry Ring Terminal Ø5.3mm (2BA) Red Pack of 100
Sealey RT23 - Female Socket Terminal Ø4mm Red Pack of 100