Sealey SCW3100SPL - Castor Wheel Swivel Plate with Total Lock Ø100mm
Recently viewed products
Sealey Ak9801-03 - 9" Steel Brush
Worksafe WHS29 - HSS Hole Saw Blade Ø29mm
Worksafe WHS40 - HSS Hole Saw Blade Ø40mm
Sealey SAC41 - Air Cooler/Heater/Air Purifier/Humidifier
Sealey RT30 - Fully Insulated Terminal 4.7mm Female Red Pack of 100
Worksafe WHS19 - HSS Hole Saw Blade Ø19mm
Worksafe WHS32 - HSS Hole Saw Blade Ø32mm