Sealey SCW3100SPL - Castor Wheel Swivel Plate with Total Lock Ø100mm
Carry On Shopping
Try these categories
Castor Wheels
Recently viewed products
Sealey S14055 - WallDrive® Socket 5.5mm 1/4"Sq Drive
Sealey SCW3125SPL - Castor Wheel Swivel Plate With Total Lock Ø125mm
Sealey Ak9801-03 - 9" Steel Brush
Worksafe WHS29 - HSS Hole Saw Blade Ø29mm
Worksafe WHS40 - HSS Hole Saw Blade Ø40mm
Sealey SAC41 - Air Cooler/Heater/Air Purifier/Humidifier
Sealey RT30 - Fully Insulated Terminal 4.7mm Female Red Pack of 100