Sealey PTC/CW115DB - 115 x 13mm Black Polycarbide Abrasive Strip Disc 22mm Bore - Display Box of 10
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Cutting Discs
Recently viewed products
Sealey Hbs2010.V2-18 - Wheel
Sealey CB500.V3-04 - Third gear ass'y
Sealey Estart1600.08 - Clamp (Pos & Neg)
Sealey TST/TVI - Tyre Valve Installer
Sealey Hpt1000.109 - Shaft
Sealey SGV150 - Industrial Vice SG Iron 150mm