Sealey PTC/115MC - Multipurpose Cutting Disc Ø115 x 1.6mm 22.2mm Bore
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Cutting Discs
Recently viewed products
Sealey AK6561 - Hex Socket Bit Set with Rail 6pc Stubby 1/2"Sq Drive Metric
Sealey LED113.01 - Glass
Draper 70833 (DAT-ABSSG) - Air Body Saw
Sealey Crm251.17 - Spring Cover
Sealey Bg200wl.66 - Dressing Tool Base
Sealey SX0333 - Tesla - Strut Nut Socket 3/8"Sq Drive
Sealey Ak9109-4 - Parallel Roll Pin Punch 4mm